Powrót
Archiwum

XXIII Festiwal Piosenki Przedszkolnej – przesłuchania

Data rozpoczęcia

20 maja 2014

Data zakończenia

22 Maja 2014

Godzina

10.00

Miejsce

sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43

Organizator

Świdnicki Ośrodek Kultury

Lista osób zakwalifikowanych z podziałem na dni jest pod regulaminem

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci  wieku od 3-6 lat do udziału  w XXIII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej

Termin Festiwalu :

20 i 22 maja 2014 – przesłuchania konkursowe – godz.10.00

27 maja 2014- Finał – godz.10.00

Miejsce: sala teatralna Świdnickiego Ośrodka, Kultury, Rynek 43

Zasady Uczestnictwa :

1. Uczestników zgłaszać mogą przedszkola , szkoły ( Każda z w/w instytucji przygotowuje-max. 4 piosenki. Jedną piosenkę mogą śpiewać maksymalnie 2 osoby)

2. Uczestnicy mogą zgłaszać się również indywidualnie.

3. Uczestnicy przygotowują jedną piosenkę, formą i treścią odpowiadające grupie wiekowej.

4.. Zgłoszenie wykonawcy do udziału w Festiwalu następuje poprzez przyniesienie, przesłanie

karty zgłoszenia do dnia – 13 maja 2014 r. na adres :

Świdnicki Ośrodek Kultury, Rynek 43, 58 – 100 Świdnica

lub h.szymanska@sok.com.pl

5. Wykonawcy mogą wykonywać piosenki z własnym akompaniamentem lub półplaybackiem.

6. Kwalifikacji uczestników dokona Jury po przesłuchaniach , które odbędą się 20 i 22 maja w sali teatralnej SOK,

7. Potwierdzenie o zakwalifikowaniu do Finału uczestnicy otrzymają telefonicznie.

Wszystkich informacji na temat Festiwalu udziela: Halina Szymańska , tel.: 748515653, 0748521337

KARTA ZGŁOSZENIA

XXIII FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ – PRZESŁUCHANIA – 20 MAJA
Godz.10.00
1.    Monika Rudnicka, Martyna Frankowska „ Zostań moją przyjaciółką” – Przedszkole Bajkowy Domek w Świdnicy
2.    Urszula Wyszyńska „Kropki biedronki” – Akademia Przedszkolaka w Świdnicy
3.    Aleks Jamróz, Oliwia Moskwa „Polka komputerowa” – Akademia Przedszkolaka w Świdnicy
4.    Wiktoria Ligierko, Angelika Bakun „Mała racja” – Akademia Przedszkolaka w Świdnicy
5.    Lena Jasińska, Julia Witek „Bo w przedszkolu” – Akademia Przedszkolaka w Świdnicy
6.    Anna Kryger, Zuzanna Moas „Zabawy pod trzepakiem” – Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdnicy
7.    Natalia Baranowska, Maja Grzelak „Świat w kolorach” – Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdnicy
8.    Wiktoria Łepkowska, Maja Dąbek „Kto mi odpowie?” – Szkoła Podstawowa nr 6  w Świdnicy
9.    Daria Knapik, Zuzanna Mazur „Walczyk dla Mamy” – Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy
10.    Hania Leśniewska, Kuba Flaka „Hanka i hulajnoga” – Przedszkole nr 15 w Świdnicy
11.    Filip i Olaf Poniatowscy „Kocham moje miasto” – Przedszkole nr 15 w Świdnicy
12.    Maja Antos-Ciupin „Łąka” – Przedszkole nr 15 w Świdnicy
13.    Hanna Kała, Maria Mikosz „Piosenka na kolorowe lato” – Przedszkole nr 15 w Świdnicy
14.    Kinga Czajkowska, Wiktor Kubiak „Liczenie kukułki” – Zgłoszenie indywidualne
15.    Zuzanna Haręza „Cytryna”- Przedszkole nr 4 w Świdnicy
16.    Laura Śleszyńska „Piosenka na kolorowe lato” – Przedszkole nr 4 w Świdnicy
17.    Martynka Golon „Moja Mama” –  Przedszkole nr 4 w Świdnicy
18.    Wiktoria Szewczyk „Wesoła rodzinka” – Przedszkole Fundacji UT UNUM SINT w Świdnicy
19.    Dagmara Kamińska „Wielkie sprzątanie” – Przedszkole Fundacji UT UNUM SINT w Świdnicy
20.    Anna Szydłowska „Wesoła rodzinka” – Przedszkole Fundacji UT UNUM SINT w Świdnicy
21.    Jagoda Ścisłowska „Marcowe żaby” – Przedszkole Fundacji UT UNUM SINT w Świdnicy
22.    Patrycja Malinowska „Bratek Gagatek” – Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie
23.    Filip Bajron „Łódeczka” – Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie
24.    Julia Wróbel „Miłość dziecka” – Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie
25.    Klaudia Kutyba „Wstawaj, to już Wiosna” – Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie
26.    Bartek i Klaudia Kutyba „Kolorowe obrazki” – Zgłoszenie indywidualne
27.    Daniel Wielemborek „Jesienna kołysanka” – Przedszkole Wesoła Piątka
28.    Zosia Pańczak „Magiczne miejsce” – Przedszkole Wesoła Piątka
29.    Hanna Rokicka, Hanna Kiebula „Tato, już lato” – Przedszkole nr 16 w Świdnicy
30.    Maja Barszczewska „Nowy dzień wita mnie” – Przedszkole nr 16 w Świdnicy
31.    Alicja Szczepara, Szymon Bobrowski „Kolorowy deszcz”- Przedszkole nr 16 w Świdnicy
32.   Lena Rogozińska, Aleksandra Kośkiewicz „Kocham Cię” – Przedszkole nr 3 w Świdnicy
33. Lena Majewska, Wiktoria Misiel „Zostań dziś moją przyjaciółką” – Przedszkole nr 3 w Świdnicy
34. Aleksandra Baranowska „Ja już chodzę do przedszkola”- Przedszkole nr 3 w Świdnicy

 

XXIII FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ – PRZESŁUCHANIA – 22 MAJA
Godz.10.00
1.    Karolina Paszkiewicz „To tylko bajki” – Przedszkole nr 1 w Świdnicy
2.    Maja Cichoń, Marcelina Kucharska „Przedszkolna samba” – Przedszkole nr 1 w Świdnicy
3.    Hanna Urban, Zofia Plicner „Brylantowy deszcz” – Przedszkole nr 1 w Świdnicy
4.    Łucja Sobolewska „Wielkie sprzątanie” – Przedszkole nr 1 w Świdnicy
5.    Oliwia Bilińska „Kolega ślimak” – Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy
6.    Milena Norkiewicz „Mała smutna królewna” – Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy
7.    Wiktor Kowalik „Jak nie kochać psa?” – Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy
8.    Nikola Mitura, Camilla Baczyńska „Bal moich lalek” – Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy
9.    Łucja Alanis „Weo, weo” – Europejska Akademia Dziecka w Świdnicy
10.    Igor Rodkiewicz, Michał Głowacki  „Jestem małym przedszkolakiem”  – Europejska Akademia Dziecka w Świdnicy
11.    Wiktoria Przerwa, Cecilia Koszałka „Stary Donald” – Europejska Akademia Dziecka w Świdnicy
12.    Maria Wyszomirska „Mam 4 lata” – Europejska Akademia Dziecka w Świdnicy
13.    Agata Katyńska „Wielkie sprzątanie” – Przedszkole Miejskie nr 6 w Świdnicy
14.    Zofia Biłos „Cytryna” – Przedszkole Miejskie nr 6 w Świdnicy
15.    Łucja Bojnowska, Hanna Góralska „Na całym świecie mama” – Przedszkole Miejskie nr 6 w Świdnicy
16.    Jan Kędzierski „Lato płynie do nas” – Przedszkole PROMYK w Świdnicy
17.     Adela Zaręba „Daj rękę Wiosenko” – Przedszkole PROMYK w Świdnicy
18.    Maja Gregorczyk „Kwiatowa wróżka” – Przedszkole PROMYK w Świdnicy
19.    Wiktoria Prusinowska, Martyna Włodarczyk „Kiedy kropla goni kropla” – Przedszkole PROMYK
20.    Laura Konior „Podróż do krainy lalek” – Przedszkole nr 14  w Świdnicy
21.    Zuzanna Filip, Hanna Wolanin „ Mówię wam, mówię wam” – zgłoszenie indywidualne
22.    Karol Wiatrowski „Rodzina nut” –  zgłoszenie indywidualne
23.    Nikola Femiak, Bianka Polak „Owocowy blues” – zgłoszenie indywidualne
24.    Justyna Jamro „Śpiący miś” – zgłoszenie indywidualne
25.    Gabriel Kotarba „Kocham świat” – zgłoszenie indywidualne
26.    Hanna Godula „Podajmy sobie ręce” – zgłoszenie indywidualne
27.    Okińczyk Amelia, Wójcik Marcelina „ Przedszkolny rap” – Przedszkole nr 14 w Świdnicy
28.    Ziemba Amelia, Sachs Maciej „Pod wspólnym niebem”-  Przedszkole nr 14 w Świdnicy
29.    Kornelia Borowy „Maszeruje wiosna” – zgłoszenie indywidualne
30.    Kinga Kaszewska „Niegrzeczna myszka” – zgłoszenie indywidualne
31.    Sachs Maciej, Amelia Klag „Chodzi rak po świecie” – zgłoszenie indywidualne
32.    Amelia Ingram „Moje dobre wychowanie”-  zgłoszenie indywidualne
33.    Alicja Krystkowiak „Co się mierzy” – Przedszkole Miejskie nr 14 w Świdnicy

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

Jesienią na naszej scenie wielkie wydarzenia więcej
+