Powrót
Archiwum

Władca skarpetek – spektakl familijny

Data

18 Lutego 2018

Godzina

godz.16.00

Miejsce

sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43

Bilety

Bilety na spektakl w cenie 13/11 zł

Sprzedaż

Sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.-pt. godz. 8.00–16.00), Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii: wt.-pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00) oraz na godzinę przed koncertem/spektaklem w miejscu wydarzenia. Także na bilety.sok.com.pl. Honorujemy Świdnicką Kartę Dużej Rodziny - sprzedaż biletów na ŚKDR wyłącznie stacjonarna

KUP BILET

 

Czy zdarzyło się wam kiedyś odkryć przy porannym ubieraniu, że druga skarpetka z pary zniknęła i nie chce się znaleźć? Co mogło się z nią stać? Czyżby ktoś ją na złość schował? A może nawet ukradł? Czy to krasnoludki podkradają w nocy skarpetki i robią sobie z nich czapeczki? Może zginęła w praniu, pożarta przez pralkę? A może to Władca Skarpetek?

Na te pytania musi sobie odpowiedzieć mały Jaś, który właśnie zgubił skarpetkę. By ją odnaleźć, rusza w podróż po swoim domu. Kiedy rodzice jeszcze smacznie śpią, jego własny dom okazuje się być zaczarowany. Zwykłe przedmioty zaczynają mówić, a nawet śpiewać i tańczyć. Żeby dowiedzieć się, gdzie podziała się jego zguba, Jaś wkracza w świat ożywionych książek, słoików, zabawek, naczyń i innych przedmiotów. Przy okazji tej wyjątkowej podróży uczy się paru prawd o szacunku dla otaczających go rzeczy oraz o utrzymywaniu porządku w domu.

„Władca Skarpetek” to nie tylko spotkanie z roztańczonymi i rozśpiewanymi przedmiotami codziennego użytku. To także podróż przez świat pełen intrygujących dźwięków, rytmów i muzyki, które towarzyszą bohaterowi oraz widzom przez cały spektakl.

czas trwania 50 min, publiczność od 3 lat

Spektakl  prezentuje Teatr Lalki i Aktora z Wałbrzycha

więcej na http://teatrlalek.walbrzych.pl/spektakle/wladca-skarpetek/

Scenariusz i reżyseria: Jacek Timingeriu

Scenografia: Katarzyna Karmańska i Jacek Timingeriu

Muzyka:  Krzysztof Pachołek

Obsada: Bożena Oleszkiewicz, Urszula Raczkowska, Patrycja Rojecka, Paweł Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz

Honorujemy Świdnicką Kartę Dużej Rodziny – sprzedaż biletów na ŚKDR wyłącznie stacjonarna

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

Zapraszamy - "KULTURALNIE ZAKRĘCENI"więcej
+