Powrót
Archiwum

spektakl familijny „Czerwony kapturek”

Data

13 Maja 2018

Godzina

16.00

Miejsce

sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 44

Bilety

10 zł, Sprzedaż Sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.-pt. godz. 8.00–16.00), Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii: wt.-pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00) oraz na godzinę przed koncertem/spektaklem w miejscu wydarzenia. Także na bilety.sok.com.pl. Honorujemy Świdnicką Kartę Dużej Rodziny - sprzedaż biletów na ŚKDR wyłącznie stacjonarna

 

KUP BILET

 

ŚWIDNICKI OŚRODEK KULTURY

serdecznie zaprasza na ostatni przed wakacjami spektakl dla dzieci

CZERWONY KAPTUREK  w wykonaniu TEATRU BAJKA

Czerwony Kapturek to jedna z najpopularniejszych bajek, opowiadana nieprzerwanie od wieluset lat kolejnym pokoleniom najmłodszych słuchaczy. Historia małej dziewczynki, wilka, babci i myśliwego doczekała się setek adaptacji, a spektakl Teatru Bajka oparty z na jednej z najwybitniejszych — wierszowanej wersji Jana Brzechy, który zawarł ją w swoim słynnym zbiorze Bajki samograjki. Twórcy przedstawienia zadbali, by za sprawą kolorowych, realistycznych lalek, kabaretowych piosenek, pastelowej scenografii dzieci przeniosły się w magiczny świat bajki, a dorośli przypomnieli sobie własne dziecięce wzruszenia. To klasyczne ujęcie bije na głowę nie jedną uwspółcześnioną wersję.

Teatr Bajka działa od 15 lat, to autorskie przedsięwzięcie Bożeny Oleszkiewicz – aktorki, lalkarki, piosenkarki i animatorki kultury. Tworzony jest przez aktorów związanych na co dzień z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu, a w swojej działalności koncentruje się na spektaklach dla młodszego widza.

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski dostępne od 27 majawięcej
+