Powrót
Archiwum

Narwani z Kontekstu [ODWOŁANE]

DOŁĄCZ na FB

Data

12 Lutego 2015

Godzina

19:00

Miejsce

Świdnicki Ośrodek Kultury
Sala Teatralna
Rynek 43

Bilety

20 zł (przedsprzedaż)
25 zł (w dniu koncertu)

Sprzedaż

Informacja Turystyczna
Rynek / ul. Wewnętrzna 2

WYSTĘP ODWOŁANY PRZEZ ORGANIZATORA
BILETY MOŻNA ZWRACAĆ W MIEJSCU ZAKUPU

NARWANI Z KONTEKSTU

www | facebook

Grupa komedii improwizowanej. Na stałe występująca we Wrocławiu (Klub Włodkowica 21) oraz w Opolu (Teatr im. Jana Kochanowskiego).

Grupę tworzą członkowie kabaretów Chyba, Dabz i Nic nie szkodzi.

Każdy wieczór z Narwanymi jest nieprzewidywalny i pełen zaskakujących zwrotów akcji, a tego, że będziecie się śmiać do rozpuku, możecie być absolutnie pewni. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że show tworzone jest z udziałem publiczności. To jej nieposkromiona wyobraźnia stawia przed Narwanymi kolejne wyzwania. To widzowie decydują co, gdzie i jak mają odegrać Narwani. Po drugie dlatego, że Narwani to znakomici aktorzy, którym niestraszna żadna rola i w każdej są przezabawni. Po trzecie dlatego, że niebanalny prowadzący tworzy świetną, kameralną atmosferę. A na czym polega spotkanie z Narwanymi? Otoż na show Narwanych składa się kilkanaście improwizowanych gier: począwszy od parodii popularnych formatów TV, przez te znane z programu Whose Line Is It Anyway, aż po gry autorskie. Wieczór z Narwanymi z Kontekstu to dwie godziny znakomitej zabawy.

Od października 2014 roku Narwani wraz z red. Tomaszem Sikorą są współgospodarzami Loży Szyderców – najpopularniejszej i legendarnej już audycji Radia Wrocław. Do usłyszenia codziennie od pon do pt od 18 do 19.

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

Jesienią na naszej scenie wielkie wydarzenia więcej
+