Kontakt

Powrót
Strona główna

Świdnicki Ośrodek Kultury

Rynek 43, 58-100 Świdnica
telefon: 74 851 56 57 lub 74 852 29 78
fax: 74 851 56 61
email: sok@sok.com.pl
www | facebook
numer konta: 30 1240 1978 1111 0010 1491 0710

Klub Bolko
pl. Grunwaldzki 11, 58-100 Świdnica
tel. 74 853 34 32

Numery telefonów oraz adresy e-mail

Dyrektor
p. Anna Rudnicka 74 851 56 50; 74 851 56 51, email: a.rudnicka@sok.com.pl

Dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury przyjmuje interesantów w każdą środę w godzinach 10:00-11:00 , a także w każdy inny dzień (od poniedziałku do piątku) po wcześniejszym umówieniu się.

Zastępca Dyrektora
p. Bożena Kuźma 74 851 56 55, email: b.kuzma@sok.com.pl

Kierownik działu administracji
p. Aleksandra Baranowska 74 851 56 52, email: a.baranowska@sok.com.pl

Dział impresariatu i promocji
p. Halina Szymańska (teatr) 74 851 56 53, email: h.szymanska@sok.com.pl
p. Robert Kukla (plastyka) 74 851 56 54, email:  r.kukla@sok.com.pl
p. Bartosz Łabuda (muzyka) 884 891 355, email: b.labuda@sok.com.pl
p. Mariusz Kozłowski 74 851 56 54, email: m.kozlowski@sok.com.pl

Rezerwacja biletów:  it@um.swidnica.pl

Sekretariat
p. Penelopa Rybarkiewicz – Szmajduch 74 851 56 57 email: p.szmajduch@sok.com.pl

Księgowość
p. Aneta Duda (główna księgowa) 74 851 56 59, email: a.duda@sok.com.pl
p. Filomena Poznańska 74 851 56 58, email: f.poznanska@sok.com.pl

Technika
p. Andrzej Wollenberg (elektryk), email: a.wollenberg@sok.com.pl
p. Paweł Zając (akustyk), email: p.zajac@sok.com.pl


Pokaż Świdnicki Ośrodek Kultury na większej mapie

 

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!