Powrót
Archiwum

Katarzyna Cichopek: Mamy sexy mamy?

Data

29 Września 2013

Godzina

16:00

Miejsce

Sala Teatralna ŚOK
Rynek 43

Bilety

Zaproszenia darmowe

Organizator

Agencja Produkcyjna "Palma"
Świdnicki Ośrodek Kultury

Katarzyna Cichopek już od września odwiedzi i zainspiruje mamy w całej Polsce.

29 września 2013 r. odwiedzi świdniczanki na zaproszenie Świdnickiego Ośrodka Kultury.  Wspólnie z firmą Kupiec rusza w trasę z cyklem spotkań pod hasłem „Mamy sexy mamy”, podczas których wszystkie chętne Panie dowiedzą się, jak być uśmiechniętą szczęśliwą mamą, godzić ciążę i wychowywanie dzieci z praca zawodową, znajdować czas na spełnianie swoich marzeń, kontakt z bliskimi i przyjaciółmi.

Będzie o tym, jak dbać o zdrowie, jak wrócić do dobrej figury i jak radzić sobie z tysiącem obowiązków. Ale również o tym, jak ułożyć relacje w związku i co z seksem? Rozmowa bez tematów tabu, w atmosferze akceptacji i relaksu – bo część spotkania wypełnią kabaretowe scenki, pokazy filmowe i konkursy z nagrodami.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, a każda z uczestniczek może liczyć na miły prezent. Wystarczy przyjść, by na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i znaleźć się w gronie fajnych, seksowych mam!

Darmowe zaproszenia na imprezę będą do odbioru w Informacji Turystycznej w Rynku od 26 sierpnia. Serdecznie zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona.

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

Zapraszamy - "KULTURALNIE ZAKRĘCENI"więcej
+