Powrót
Archiwum

Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Data rozpoczęcia

22.05.2017

Data zakończenia

23 Maja 2017

Miejsce

sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43

XXVI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

 

I Organizator :
Świdnicki Ośrodek Kultury

II Cele Festiwalu :

-prezentacja umiejętności i dorobku artystycznego dziecięcych wykonawców ze świdnickich placówek

-umożliwienie twórczej konfrontacji
-wymiana pomysłów i doświadczeń w pracy z dziećmi ORAZ doskonała zabawa
III Uczestnicy:

Soliści i zespoły (do 2 osób) w wieku 3 – 6 lat
IV Termin Festiwalu :
22 i 23 maja 2017 – przesłuchania konkursowe – godz.10.00

31 maja 2017 – Finał – godz.10.00

Miejsce: sala teatralna Świdnickiego Ośrodka, Kultury, Rynek 43

V Zasady Uczestnictwa :

  1. Uczestników zgłaszać mogą przedszkola , szkoły z miasta Świdnica( Każda z w/w instytucji przygotowuje-max 3 piosenki. Jedną piosenkę mogą śpiewać maksymalnie 2 osoby)
  2. Uczestnicy mogą zgłaszać się również indywidualnie.
  3. Uczestnicy przygotowują jedną piosenkę, formą i treścią odpowiadające grupie wiekowej.
  4. Zgłoszenie wykonawcy do udziału w Festiwalu następuje poprzez przyniesienie, przesłanie
    karty zgłoszenia do dnia – 12 maja 2017 r. na adres :Świdnicki Ośrodek Kultury, Rynek 43, 58 – 100 Świdnica lub h.szymanska@sok.com.pl
  5. Wykonawcy mogą wykonywać piosenki z własnym akompaniamentem lub półplaybackiem.
  6. Kwalifikacji uczestników dokona Jury po przesłuchaniach , które odbędą się 22 i 23 maja w sali teatralnej SOK,
  7. Potwierdzenie o zakwalifikowaniu do Finału uczestnicy otrzymają telefonicznie.Wszystkich informacji na temat Festiwalu udziela: Halina Szymańska , tel.: 748515653, 0748521337 , h.szymanska@sok.com.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lista osób śpiewających – 22 maja , godz.10.00

L.P IMIĘ i NAZWISKO INSTYTUCJA PIOSENKA
1. Iga Kasińska

Oliwia Plejewska

Przedszkole Niepubliczne PROMYK Instrumenty
2. Anna Hołyńska
Pola Białoskórska
Przedszkole Niepubliczne PROMYK Marzenia kózki Klary
3. Julia Bończak Społeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka Bal na łące
4. Maja Perlikowska
Liliana Śliwka
Społeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka Świat bez wody
5. Aleksandra Janus

Jan Ożga

Społeczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka Hej na krakowskim rynku
6. Alicja Suliga
Amelia Dobrowolska
Przedszkole Niepubliczne Radosny Delfinek Łąka
7. Hania Walkowska

Antoś Bednarczyk

Przedszkole Niepubliczne Radosny Delfinek Nie śpijcie kiedy wiosna
8. Nikola Brenecka Przedszkole Fundacji UT UNUM SINT Na naszym podwórku
9. Oliwia Golańska
Klaudia Bocian
Przedszkole Fundacji UT UNUM SINT Podajmy sobie ręce
10. Kornelia Pientarska Przedszkole Fundacji UT UNUM SINT Poziomkowe lody
11. Zosia Panas Przedszkole Miejskie nr 16 Tęcza nad łąką

 

12. Aleksandra Biros
Wiktoria Cielechowicz
Przedszkole Miejskie nr 16 Kończymy już przedszkole
13. Nataniel Maślanka Przedszkole Miejskie nr 16 Stuletnia drzemka

 

14. Zuzanna Synowska
Wojciech Wałach
Przedszkole Miejskie nr 4 Na podwórku
15. Julia Klima

Martynka Średnicka

Przedszkole Miejskie nr 4 Wielkie sprzątanie
16. Julia Rakowska

Amelka Rakowska

Przedszkole Miejskie nr 4 Bezpieczna droga
17. Aleksandra Kroczak
Milena Janas
Przedszkole Abracadabra Ogórek wąsaty
18. Nadia Bobrowska

Antonina Lipiecka

Przedszkole Abracadabra Przedszkolna samba
19. Lena Raduszewska Zgłosz.Indywidualne Morskie przygody

 

20. Anastazja Kowalonek Przedszkole Wesoła Piątka Nieszczęśliwy Kopciuszek
21. Julianka Synowska Przedszkole Wesoła Piątka Jestem prezencikiem

 

22. Bartek Kopaczewski

Weronika Flisak

Przedszkole Wesoła Piątka Bal u Kopciuszka
23. Bartosz Adamczyk
Krzysztof Adamczyk
Oddział przedszkolny przy SP nr 6 Łąka
24.

 

Karolina Zięcina Oddział przedszkolny przy SP nr 6 Kwiatowa wróżka

 

Lista osób śpiewających – 23 maja , godz.10.00

L.P IMIĘ i NAZWISKO INSTYTUCJA PIOSENKA
1. Stanisław Petlic-Fryc Przedszkole Miejskie nr 3 Smok wawelski
2. Mateusz Politański Przedszkole Miejskie nr 3 Książeczki, bajeczki
3. Małgorzata Ziemba Przedszkole Miejskie nr 14 Moje dobre wychowanie
4. Julia Olejnik

Natalia Olejnik

Przedszkole Miejskie nr 14 Ufoludki
5. Kaja Kiliszewska
Iga Kuklis
Przedszkole Miejskie nr 14 Podajmy sobie ręce
6. Lena Baranowska Zgłosz.Indywidualne Songo
7. Nadia Pieczonka
Małgorzata Bugarewicz
Zgłosz.Indywidualne A,B,C
8. Milena Brzozowska Zgłosz.Indywidualne Lubimy czytać
9. Pola Kubiszyn Przedszkole Miejskie nr 1 Laleczka z saskiej porcelany
10. Karina Pawlak Przedszkole Miejskie nr 1 Dla ciebie Mamo
11. Barbara Jeśko
Mikołaj Strongowski
Przedszkole Miejskie nr 1 Lubimy bajki

 

12. Oliwia Ciężka Zgłosz.Indywidualne Magiczne miejsce
13. Maja Hałubecka Zgłosz.Indywidualne Jesteśmy Polką i Polakiem

 

14. Antonina Chaber Zgłosz.Indywidualne Tak jak gramy, się ruszamy
15. Lena Kwiatek
Dorotka Kruk
Przedszkole Miejskie nr 6 Mama wszystko wie
16. Julia Kulczyńska
Adrian Rudolf
Przedszkole Miejskie nr 6 Rodzina
17. Julia Terenkiewicz

Wiktoria Zagrodnik

Przedszkole  Miejskie nr 6 Chatka w kwiatki
18. Kasia Majewska Zgłosz.Indywidualne Bal moich lalek
19. Martyna Jędrzejczyk Zgłosz.Indywidualne Słoneczko
20. Wojtek Chrzan
Angelika Borońska
Przedszkole Miejskie nr 15 Chrońmy przyrodę
21. Zosia Richter

Tomasz Lampkowski

Przedszkole Miejskie nr 15 Mrówka BOGO-JOGO

 

22. Nikola Lemiech
Amelia Kudas
Przedszkole Miejskie nr 15 Dźwięki wiosny
23. Joanna Kasyk
Michał Kopeć
Przedszkole Europejska Akademia Dziecka Przedszkole drugim domem jest
24. Hanna Telega
Wiola Walendowska
Przedszkole Europejska Akademia Dziecka Przedszkolak na 102
25.            Dobromiła Wolf Przedszkole Europejska Akademia Dziecka Piesek Tereski

 

 

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!