Powrót
Archiwum

„Dwie połówki pomarańczy” – spektakl [BILETY WYPRZEDANE]

Data

10 Lutego 2018

Godzina

19.00

Miejsce

Sala teatralna ŚOK, Rynek 44

Bilety

75 zł (parter) / 70 zł (balkon) 

Sprzedaż

Sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.-pt. godz. 8.00–16.00), Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii: wt.-pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00) oraz na godzinę przed koncertem/spektaklem w miejscu wydarzenia.

Organizator

Impulsive Art

KUP BILET

DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY

Komedia romantyczna tylko dla widzów dorosłych!

Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zaginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alexis, podającej się za córkę zmarłego.

Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją druga połówką. Patrzenie na sprawy damsko-męskie oczami trzech pokoleń w wykonaniu fantastycznej obsady daje zaskakujące i komiczne efekty. Okazuje się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, zaś śmierć małżonka nie jest końcem związku, a wręcz przeciwnie!

Autor: Iga Kownacka

Reżyser: Maria Ciunelis

Po więcej informacji zapraszamy na www.dwiepolowkipomaranczy.pl

www.facebook.com/swiepolowkipomaranczy

Instagram @dwiepolowkipomaranczy

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

Zapraszamy - "KULTURALNIE ZAKRĘCENI"więcej
+