Powrót
Archiwum

Zestaw 2015: fotograficzna wystawa pokonkursowa

Data

25 Września 2015

Godzina

18.00

Miejsce

Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18

Otwarcie wystawy pokonkursowej XXI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ”ZESTAW 2015″ oraz wręczenie nagród odbędzie się 25 września o godz.18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18.

Po obejrzeniu nadesłanych na konkurs 190 zestawów Jury zakwalifikowało do wystawy pokonkursowej 41 zestawów.

Jury przyznało następujące nagrody:

DZIAŁ I FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA:
I NAGRODA – 1500 złotych – PIOTR BOROWICZ /Bielsko Biała/ za zestaw „KRAKÓW 30 LAT TEMU”
II NAGRODA – 1000 złotych – TOMASZ JUSZKIEWICZ /Koszalin/ za zestaw „WILGOTNE KALOSZE”
WYRÓŻNIENIE – 500 złotych – JOLANTA I FRANCISZEK KLUCZYŃSCY /Łódź/ za zestaw „DZIEWIĘĆ BRAM ŁODZI”

DZIAŁ II FOTOGRAFIA POSZUKUJĄCA:
I NAGRODA – 1500 złotych – IZABELLA RETKOWSKA /Toruń/ za zestaw „OBRAZY AUTONOMICZNE”
II NAGRODA – 1000 złotych – URSZULA SOBIESZEK-CABAN /Piastów/ za zestaw „BYŁ SOBIE WARKOCZYK”
WYRÓŻNIENIE – 500 złotych – NATALIA BOROWICZ /Bielsko Biała/ za zestaw „STROJNI OLEJ”

dni-foto_zestaw_2szt_70x100_2015-09-09

 

 

 

WYKAZ PRAC ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYSTAWY
DZIAŁ I FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA:
Piotr Borowicz – Bielsko Biała – „Kraków 30 lat temu”
Bartłomiej Busz – Ostrzeszów – „Wojna na Ukrainie”, „Katorżnik”
Waldemar Dąbrowski – Cierpice – „Dzieci Starego Tomma”
Anna Jakubowska – Gdańsk – „Cmentarze Nowego Jorku”, Chodząc po wodzie”
Tomasz Juszkiewicz – Koszalin –„Wilgotne kalosze”
Wojciech Kobylański – Tarnów – „Wytrwamy”
Jolanta i Franciszek Kluczyńscy – Łódź – „Dziewięć bram Łodzi”
Monika Michałek – Gdynia – „W krainie bieszczadzkich Węglarzy”
Eugeniusz Nurzyński – Gdańsk – „Przystanek”
Tomasz Okoniewski – Korczyna – „Dzieci słońca…”, „Dzień z życia Zbyszka…”
Kamila Serwicka – Pawłów – „Obecność”
Natalia Wieczorek – Poznań – „Reportaż”,
Mariusz Wiszczuk – Świdnica – „Tężnia”, „Maszyny I”
DZIAŁ II FOTOGRAFIA POSZUKUJĄCA:
Natalia Borowicz – Bielsko Biała” – „Strojni olej”, „Bicykl”
Piotr Bernacki – Tarnów – „W poszukiwaniu czwartego wymiaru – Buty zapomniane”, „W poszukiwaniu czwartego wymiaru – Erozja”
Karina Będkowska – Londyn – „Pokój Dziadka”
Monika Brzegowska – Włosań – „(DE)MATERIALIZACJA”, „After use”
Antonina Bukowska – Bochnia – „Puste wrażenie”
Wojciech Domagała – Kielce – „Tarnobrzeg”
Adam Falkowski – Bielsk Podlaski – „Ostatni właściciel”
Anna Jakubowska – Gdańsk – „Pola malowane”, „Studnia”
Bartosz Madej – Szczecin – „Flowers”
Piotr Nizioł –Dębica – „Droga w Światy Nadzmysłowe”
Eugeniusz Nurzyński – Gdańsk – „Heliodigital”, „Ulica Paula Klee”
Izabella Retkowska – Toruń – „Obrazy autonomiczne”, „Powidoki”
Urszula Sobieszek – Caban – Piastów – „Był sobie warkoczyk”
Krzysztof Strzoda – Katowice – „Modeling (tryptich)”
Jacek Szczerbaniewicz – Jelenia Góra – „Uproszczenia”
Marta Wapiennik –Kraków – „Iluzja rzeczywistości”
Mariusz Wiszczuk – Świdnica – „Samotność”
Artur Zdral – Wrocław – „Suma wszystkich strachów”

Komisarz Konkursu
Andrzej Protasiuk

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

Zapraszamy - "KULTURALNIE ZAKRĘCENI"więcej
+